Aktivity Body and mind (tělo a duše)

Volnější typ pohybových aktivit, které by neměly chybět v rozvrhu každého člověka. Zaměřují se na správné dýchání, zlepšení flexibility. Čátečně zlepšují koncentraci, koordinaci případně také posílení svalstva těla. Některé se řadí i mezi zdravotní aktivity.

POWER YOGA

Jedná se o cvičení založené na pravidelném opakování základních jógových pozic, které jsou dynamicky řazeny za sebou. Je zaměřena na vyrovnání svalové nerovnováhy, tvarování problémových partií, protažení svalů, uvolnění a relaxaci.

PILATES

Tento cvičební systém vede k posílení a protažení svalů celého těla. Cvičení rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo - svaly jako základ správného držení těla. Celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly. Pilates nevyčerpává, spíše dodává energii. Cvičení obnovuje celkovou vitalitu.

STOTT PILATES

Moderní přístup k původní metodě pilates. Stott pilates klade důraz na techniku provedení jednotlivých cviků a bezpečnost a používá moderní pomůcky (bosu, roller, overbally…). Pocítíte zlepšení síly svalů středu těla a držení těla, zlepšení koordinace či odstranění bolestí v kloubech.

PILATES JÓGA

Kombinace pilates, jógy a dechové terapie. Podporuje správné držení těla a pomáhá odbourávat bolesti zad. Zároveň je pilates jóga vhodná na posílení hluboko uložených svalů.

ZDRAVÁ ZÁDA A VYRÝSOVANÉ BŘICHO

Jedná se o zdravotní cvičení, které napomáhá odstranění svalových dysbalancí, zpevnění a protažení zádových a břišních svalů.

BODY BALANCE

Sekvence posilovacích, protahovacích a uvolňovacích cvičení v pomalém tempu s využitím balančních a posilovacích pomůcek (overball, Body ball, BOSU, posilovací gumy). Cvičení je zaměřené na odstranění bolesti zad, protažení a posílení problematických svalů a svalových skupin a zlepšení pohyblivosti kloubů.

SM SYSTÉM

Jde o rehabilitační cvičení, které pomáhá odstraňovat bolesti zad, napravovat skoliózy páteře, výhřezy meziobratlové ploténky. Je to výborná prevence proti vzniku onemocnění páteře a celého pohybového aparátu. Na lekci se používá speciální lano a podložka.

Zavolejte 733 73 53 73 nebo nám napište!
Označené* položky jsou povinné.
Otevřeno
Pondělí 600 - 2200
Úterý 600 - 2200
Středa 600 - 2200
Čtvrtek 600 - 2200
Pátek 600 - 2100
Sobota 800 - 2100
Neděle 800 - 2200
Jak se k nám dostanete
Mapa

třída Generála Píky 2026/11
613 00 Brno-Černá Pole


Recepce a rezervace: 548 22 10 10
Přihlásit