Bodyform – pro dokonalé křivky | ZONE4YOU
733 735 373 info@zone4you.cz

Bodyform – pro dokonalé křivky

 

Chcete konečně začít cvičit, ale marně hledáte pohybovou aktivitu, která by nejen přinesla kýžené výsledky, ale zároveň vás také bavila? Pak vyzkoušejte bodyform a zabijete dvě mouchy jednou ranou.

 

Cvičení pro každého

Lekce kondičního charakteru, která je zaměřená na posílení a zpevnění celého těla, je vhodná pro všechny bez rozdílu věku, váhy, kondice nebo zkušeností. Zvládnou ji úplní začátečníci i lidé s nízkou fyzickou zdatností, v úvahu je však nutné vzít svůj aktuální zdravotní stav. Vyrazit na ni může každý, kdo si chce zvýšit fyzickou kondici a vytvarovat problémové partie, jako jsou stehna, břicho nebo hýždě. Cvičení je však komplexní, takže zaměstnáte a posílíte i opomíjené svalové skupiny, včetně rukou, zad či ramen.

 

Nuda a monotónnost nehrozí

A co vás vlastně čeká? Lekce začíná krátkou dynamickou rozcvičkou, která správně rozehřeje váš organismus a zvedne tepovou frekvenci. Poté následuje hlavní posilovací část, na kterou je kladen největší důraz. Při ní se cvičí jak s vlastní vahou, tak i s ostatními pomůckami, které přispívají k větší efektivitě. Vyzkoušíte mnoho různých náčiní, jako je deck, bosu, činky, podložka, nakládací tyč, kotouče, švihadla, gumičky, a to v různých časových intervalech. Tím je zajištěna pestrost, cvičení proto nikdy není stejné a monotónní, takže vás jednoduše neomrzí.  Konec hodiny patří nezbytnému strečinku, který uvolní celé tělo.

 

Pro tvarované tělo

Budete-li chodit pravidelně, můžete se těšit na lepší fyzickou kondici a zpevněné a tvarované jak problémové partie, tak i celé tělo. Posílíte svaly a odbouráte tukové zásoby na těch „správných“ místech. Navíc se zlepší vaše vytrvalost, síla i výkonnost a zvýší se vaše energie. Jednoduché cviky hravě zvládnete, choreografie je snadná, nemusíte tak přemýšlet nad žádnými složitými krokovými variacemi. S sebou vezměte sportovní oblečení a pevnou obuv. Během lekce dodržujte pitný režim. Tak, zbavte se nenáviděných tukových polštářků a vymodelujte si křivky, které jste si vždycky přáli!