Fitness a wellness | ZONE4YOU
733 735 373 info@zone4you.cz

FITNESS A WELLNESS

Dobrá tělesná kondice je nezbytnou podmínkou pevného zdraví, proto bychom o ni měli dbát. V příjemných, velkorysých a moderně vybavených prostorách našeho fitness centra na vás čeká spousta kvalitních posilovacích strojů nejvyšší třídy značky Pannata a Star Trac, které procvičí každý sval vašeho těla. Na správnost provádění jednotlivých cviků dohlíží zkušení fitness trenéři, kteří vám rádi poskytnou profesionální rady, díky kterým dosáhnete vašich stanovených cílů. Využít můžete také služeb osobního trenéra, který vám připraví optimální program na míru.

Aktivní životní styl je třeba kombinovat také s relaxací. Perfektní zázemí proto nabízíme rovněž v oblasti služeb wellness, kde si můžete vychutnat chvíle zaslouženého odpočinku po náročném tréninku – třeba v bazénu, whirlpoolu, klasické finské či parní sauně. Kvalitní regenerace po sportovním výkonu je totiž nezbytná, protože pomůže uvolnit nejen vaše tělo, ale i mysl.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Fitness centrum

V našem klubu se zaměřujeme především na silově vytrvalostní a kardio trénink. Cílem je redukce tělesné hmotnosti a přijetí kondičního cvičení jako normální a přirozené součásti zdravého životního stylu.

AQUA FIT, AQUA DANCE & BALANCE

Bazén a whirlpooly

Přijďte si k nám užít příjemný a luxusní relax. Nechejte si přinést čerstvý nápoj z recepce.

Relaxujte v sauně, páře, relax bazénu nebo whirlpoolu. Můžete také využít široké nabídky masáží anebo si dopřát sluneční relax v soláriu.