Zlepšení kondice a fyzického výkonu

Stal se pohyb součástí vašeho života, ale chcete ještě něco více? Máte specifická přání a nebo touhy? Pomůžeme vám se správným nastavením a efektivním vykonáváním pohybového programu. Nechte si od nás poradit.

Fitness průmysl se vyvíjí neskutečně rychle. To, co platilo před 5 lety už nemusí být pravda...

Posuňte svou kondici o úroveň výš...

Petr M. radí... ← Profil trenéra

Máte pocit, že se neposouváte ve svých výkonech, jak byste si představovali? Je možné, že sami už se dál nejste schopni dostat. Budu vaším dalším impulzem a společně to zvládneme...

U každého sportovce po určité době nastané tzv. plató efekt. To znamená, že se dále nejste schopni zlepšovat. Důvodem může být stereotypní pohybový program nebo nedostatečná motivace anebo limitní stav vašeho organismu. Nezoufejte a přijďte k nám. Rádi se vám budeme věnovat a přijdeme na způsoby dalšího zlepšení fyzické kondice.

Naši klienti říkají...

Ve fitness klubu ZONE4YOU jsem začal pravidelnou kondiční přípravu. Zlepšil jsem se ve všech oblastech, které mi v závodní hře chyběly - rychlý start na balón, rychlejší reakce při hře na síti a vydržím hrát déle a soustředěněji...
Roman, 18 let, závodní tenista

Aktivity v ZONE mi pomáhají jako prevence zranění, kterým jako dálkový běžec musím čelit. V klubu si doplňuji své venkovní běžecké tréninky o "hrubou" silovou přípravu, zdravotní prevenci při pomalých skupinovkách jako jsou pilates, zdravá záda nebo powerjóga. A nejvíce se těším na regeneraci ve wellness zóně nebo na masážích.
Jolana, 38 let, manager obchodu, vytrvalostní běžec

Mám sedavé zaměstnání a v "zóně" se snažím střídat téměř vše, co nabízejí. Chodím do posilky, na sálovky - HEAT, spinning i na kruháče, občas S/M-ko. Chystám se taky na nějakou "malou skupinu". V září chci absolvovat Beskydskou 8-čku, tak chystám i změnu jídelníčku a pravidelný režim. K tomu už si beru svého trenéra.
Pavel, 40 let, účetní, rekreační sportovec

Kroky k úspěšnému zvýšení fyzické kondice...

Stačí pravidelnost a disciplína - úspěch se dostaví

Nastavte si klubové členství podle potřeby. Naši fitness trenéři mají spousty zkušeností z nejrůznějších oblastí každodenního života i sportu. Poradí a povedou vás k nastaveným cílům. Pomocí pohybového režimu a nastavením životosprávy se vaše kondice bude rychle zvyšovat.


Aktivity vhodné ke zvyšování fyzické kondice

Zavolejte 733 73 53 73 nebo nám napište!
Označené* položky jsou povinné.
Otevřeno
Pondělí 600 - 2200
Úterý 600 - 2200
Středa 600 - 2200
Čtvrtek 600 - 2200
Pátek 600 - 2100
Sobota 800 - 2100
Neděle 800 - 2200
Jak se k nám dostanete
Mapa

třída Generála Píky 2026/11
613 00 Brno-Černá Pole


Recepce a rezervace: 548 22 10 10
Přihlásit