Úspěchy klientů | ZONE4YOU

ÚSPĚCHY NAŠICH ČLENŮ

S NÁMI HUBNE BRNO

Letos s námi můžete být u reality show S námi hubne Brno. Vybrali jsme tři účastníky a každému jsme přidělili osobního trenéra.

Prvním účastníkem je Martin Beránek. Martin se rozhodl změnit svou postavu a taky fyzičku, s čímž mu pomáhá trenérka Sylva Šumberová.

Druhým účastníkem je Patrik Hadraba. O jeho tréninkový plán se stará osobní trenér Pavel Růžička. Patrikovým cílem je shodit tuk a zlepšit kondici. V poslední době nesportoval pravidelně, s čímž mu v ZONE4YOU moc rádi pomůžeme.

Oba účastníci s programem začali v březnu. Třetí účastník bude žena a již brzy vám ji představíme. S tím také spustíme tipovačku, kdo z našich „soutěžících“ dosáhne lepšího výsledku. Celý průběh reality show můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu ZONE4YOU.

Po skončení zveřejníme proměny i zde! 🙂

Příběh pana Lubomíra

Pana Lubomíra k nám přivedlo vědomí (a taky trochu svědomí), že se cítí špatně, má nadváhu, vysoký tlak, a kamarád mu žertovně říká Lachtánek.

Od začátku začal spolupracovat s osobním trenérem Jurajem. Na osobní trénink dochází třikrát týdně, celkově cvičí 3-4 týdně. Za necelý půlrok (pan Lubomír přišel do ZONE4YOU začátkem srpna 2017) dobu se mu podařilo zhubnout 10,5 kg, z toho přes 9 kg čistého tuku. Za půl roku se jeho hodnoty tělesného tuku dostaly do normy, ale pan Lubomír rozhodně nehodlá usnout na vavřínech.