Úspěchy klientů | ZONE4YOU
733 735 373 info@zone4you.cz

ÚSPĚCHY NAŠICH ČLENŮ

S NÁMI HUBNE BRNO

Máme za sebou reality show S námi hubne Brno. Vybrali jsme tři účastníky a každému jsme přidělili osobního trenéra. A nyní se můžete podívat na jejich výsledky.

Martin

Martin Beránek měl během sledovaných dvou měsíců reality show hodně pracovních povinností, takže ruku na srdce, nedopadl zrovna nejlépe. Celkově zhubnul 2,4 kg, přičemž úbytek tuku je 1,2 kg. Přes břicho ale ztratil 7 cm, což nás těší skoro stejně jako Martina. Pro zajímavost, výsledek z Inbody z doby, kdy Martin začal spolupracovat s osobní trenérkou Sylvou (tedy ještě před přihlášením do letošního kola reality show), byl ještě horší. Celkově tak Martin u nás nechal 4,7 kg, z toho 3,1 kg tuku. Martina chválíme, ale Sylva ještě bude mít dost práce.

Patrik

I Patrik Hadraba tráví v práci příliš mnoho času a do klubu se nedostal pokaždé, když by měl (nebo chtěl). Celkově ve sledovaném období dvou měsíců ZHUBNUL rovných 6 kg, přičemž úbytek tuku je 3,9 kg. Největší úbytek nastal v oblasti břicha, Patrik zeštíhlel v pase o 8 cm (pánové, slyšte) a s radostí se vrátil k menší konfekční velkosti.

A nejlepší na konec, Patrik se stal členem klubu a budeme se tak potkávat pravidelně. Jeho cesta ze lepší postavou nekončí…

Markéta

Třetí účastnicí letošní reality show S námi hubne Brno byla Markéta Jiroutová. V naší anketě jste v její nejvýraznější proměnu věřili nejvíce, a byla to správná volba. Markéta během dvou měsíců tréninků s našimi trenéry Alešem, Jerrym a Lukášem zhubla rovných 10 kg tuku, přičemž podíl svalové hmoty se dokonce zvýšil o 3 kg. Celková hmotnost proto klesla o 5 kg, přesto lze tento výsledek považovat za skvělý – vždyť nárůst svalů zrychlí (bude více spalovat) Markétin metabolismus. Markétu čeká ještě dlouhá cesta, jde ale správným směrem.

Příběh pana Lubomíra

Pana Lubomíra k nám přivedlo vědomí (a taky trochu svědomí), že se cítí špatně, má nadváhu, vysoký tlak, a kamarád mu žertovně říká Lachtánek.

Od začátku začal spolupracovat s osobním trenérem Jurajem. Na osobní trénink dochází třikrát týdně, celkově cvičí 3-4 týdně. Za necelý půlrok (pan Lubomír přišel do ZONE4YOU začátkem srpna 2017) dobu se mu podařilo zhubnout 10,5 kg, z toho přes 9 kg čistého tuku. Za půl roku se jeho hodnoty tělesného tuku dostaly do normy, ale pan Lubomír rozhodně nehodlá usnout na vavřínech.